+90 (555) 585 38 64 info@pusuladekoratif.com

Hakkımızda

2005′den Günümüze, Dünya İçin Üretiyoruz

2005′ den beri, Dünya için üretiyoruz

Pusula dekoratif olarak 2005 yılından bu yana ısıcam arası dekoratif profil üretiyoruz. İstanbul da bulunan üretim tesislerimizde alüminyum ve pvc profillere folyo kaplama yapıyor, sektörün ihtiyaç duyduğu geniş makine parkuru ile hizmet sunuyoruz.

Gelişmiş teknolojik altyapımızla, rekabetçi, sağlam ve kaliteli ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak bizim en önemli ilham kaynağımız.

  • Dekoratif Profil
  • Ek Parçalar
  • Motifler
Pusula Dekoratif

İlkelerimiz

Geleneksel mimariden elde ettiğimiz teknik tecrübeyi sürekli geliştirerek geleceğe taşımak ve mimari deneyimimizi çözüm ortaklarımızla ve müşterilerimizle paylaşmak kurumsal misyonumuzdur.

Dünya daki gelişimi ve trendleri yakından takip ederek, geleneksel mimari ile günümüz standartlarını birleştirmek ve bu doğrultuda özgün projelere imzalar atmak kurumsal vizyonumuzdur.

Uygulamakta olduğumuz kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirerek iş süreçlerimizin ve hedeflerimizin mükemmelleşmesini sağlamak ve bu çerçevede müşterilerimizi memnun etmek kalite politikamızdır.

Hep daha iyisini yapmak üzere, arge merkezimiz de inovatif bir yaklaşımla çalışmalar yürütüyor, geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. Tarzınıza en uygun tasarımlar burada sizler için şekilleniyor.

Çift cam arası alüminyum profil üretiminde, yüzlerce çeşit model arasından müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yıllık 3.500.000 metre ısıcam arası profil, 400.000 metre kare alüminyum ve pvc folyo kaplama üretimi gerçekleştiriyoruz.

Ürettiğimiz ürünlerin önemli bir kısmını onlarca farklı ülkeye ihraç ederek yeni hayatlara dokunuyoruz. Kalite kontrolu bizim olmazsa olmazımız. Ürünlerimizi en hassas biçimde paketleyerek sevkiyata hazır getiriyor güçlü depolama ve lojistik alt yapımızla sizlere ulaştırıyoruz.

Tanıtım Filmi

Pusula dekoratif olarak 2005 yılından bu yana ısıcam arası dekoratif profil üretiyoruz. İstanbul da bulunan üretim tesislerimizde alüminyum ve pvc profillere folyo kaplama yapıyor, sektörün ihtiyaç duyduğu geniş makine parkuru ile hizmet sunuyoruz.

Advertising Film

Since 2005, we have been manufacturing decorative profiles between insulating glass under the name "Pusula Dekoratif." We produce foil coating on aluminum and pvc profiles in our manufacturing facilities in Istanbul and provide services with the wide machine park needed by the industry.

Рекламный фильм

занимается внутренней декоративной раскладкой в стеклопакете с 2005 года. На наших производственных предприятиях в Стамбуле мы делаем фольгирование на алюминиевых и ПВХ-профилях, и предлагаем услуги с широким спектром машин, необходимых в отрасли.

[instagram-feed imageres=full]
tr_TRTurkish